درباره ما

معرفی و اهداف شرکت

شرکت خانه هوشمند هِگسا طراح و مجری­ سیستم ­های خانه هوشمند در سال 1385 فعالیت خود را در زمینه هوشمند سازی ساختمان ­های مسکونی، تجاری، اداری و هتل ­ها آغاز نمود. این شرکت نماینده رسمی برندهای اشنایدر آلمان، بلوموتیکس ایتالیا، آی پرو ترکیه و همچنین عامل فروش چندین برند مطرح اروپایی تحت پروتکل KNX می باشد

اهداف محوری این شرکت با توجه به سه عامل راحتی بیشتر، ایمنی بیشتر و صرفه جویی بیشتر در مصرف انرژی، که موجب افزایش تقاضا برای سیستم‌های مدیریت ساختمان و خانه هوشمند گردیده، تعریف شده است.

خانه هوشمند هگسا با به کارگیری تنوع و گستردگی در محصولات، به دنبال این است که با توجه به نیاز، بودجه و امکانات درخواستی مشتری، پیشنهادات مختلفی را ارائه نماید، تا مشتریان گرامی بتوانند با آسودگی خاطر و بدون نگرانی از بابت هزینه های هوشمندسازی، انتخاب مناسبی جهت پروژه خود اتخاذ نمایند.

در همین راستا و برای پیشبرد اهداف اصلی، شرکت اقدام به ارائه مشاوره رایگان نموده است.

 

بیانیه ماموریت شرکت

چگونگی عملکرد شرکت خانه هوشمند هگسا در رابطه با پروژه های تحت قرارداد خود، به صورت خلاصه به شرح زیر می باشد:

  1. مشاوره و طراحی
  2. تهیه نقشه اجرایی
  3. نظارت بر اجرا
  4. نصب و راه اندازی
  5. آموزش مشتریان و ارائه خدمات پس از فروش

خط مشی شرکت و روشهای ارتباط مشتری

شرکت خانه هوشمند هگسا در راستای ارائه خدمات برتر، بر اساس اصل مشتری مداری و با در نظر گرفتن امکانات و نیازهای مربوطه، موارد ذیل را در سرلوحه اهداف خود قرار داده است :

  1. با بکارگیری تمام امکانات و نیروی انسانی، در سریعترین زمان، و با بالاترین کیفیت و بیشترین سطح رضایت مندی مشتری، وظیفه خود را در خدمت به هموطنان انجام دهد.
  2. ارتقاء سطح کیفی و کمی عملکرد پرسنل واحدهای مختلف مجموعه از طریق ارائه آموزش های مورد نیاز و نظارت بر اثر بخشی آموزشی.
  3. ارتقاء سطح کیفی فضای کاری و ایجاد محیطی پویا، با نشاط و پر تلاش در جهت حصول موفقیت در بالاترین سطح از انتظارات سازمان
  4. استفاده بهینه و متناسب از منابع سازمان (نیروی انسانی، تجهیزات، سیستم ها و غیره).

مرکز تماس در عین پاسخگویی به مشتریان ، نیازهای اطلاعاتی و خدماتی همکاران را نیز پوشش می دهد و از طریق سیستمهای ارتباطی نظیر شبکه اینترنت ، تلفن ، پیام کوتاه ،‌ خدمات مورد نیاز و پیگیری امور مشتریان را در اسرع وقت به انجام می رساند.